امروز:
سه شنبه - ۳ بهمن - ۱۳۹۶
ساعت :

باربری و اتوبار فرحزاد

باربری و اتوبار عدل شعبه فرحزاد

باربری فرحزاد | اتوبار فرحزاد | وانت تلفنی فرحزاد

باربری و اتوبار فرحزاد آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین عزیز فرحزاد می باشد . باربری و اتوبار فرحزاد تمام هزینه های باربری را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه باربری حساب می کند.

برخی از افراد ممکن است به دلایل مشغله های کاری نتوانند در طول روز اثاث کشی خود را انجام دهند. باربری و اتوبار فرحزاد کاملا با این مسئله آشنا است برای همین خدمات خود را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل ازائه کرده است. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با این باربری تماس بگیرید و از خدمات با کیفیت آنها بهره مند شوید. 

باربری و اتوبار فرحزاد بارها و اثاثیه های شما را هم در سطح استان تهران و هم به دیگر استان ها و شهرک های صنعتی ارسال می کند . باربری و اتوبار فرحزاد دارای ناوگانی مجهز برای جابجایی وسایل شما عزیزان را دارا می باشد .خاور ، وانت یا کامیون های حمل بار باربری و اتوبار فرحزاد در صورت درخواست شما موکت کاری شده و قبل از حرکت با پتو و طناب های محکم بسته می شوند .

شما عزیزان می توانید با باربری فرحزاد تجربه یک اسباب کشی راحت را داشته باشید . باربری و اتوبار فرحزاد تمام اثاثیه های شما عزیزان را قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری و اتوبار فرحزاد ایمنی و دقت را سرلوح کار خود قرار می دهد .

خدمات باربری و اتوبار فرحزاد ایمن، سریع و ارزان است. باربری فرحزاد تمام تلاش خود را جهت بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده انجام می دهد. هدف ما جلب رضایت و اعتماد شماست.

باربری و اتوبار فرحزاد به شما توصیه می کند قبل از جابه جایی لوازم الکترونیکی و صوتی-تصویری حتما اتصالات آنها را بررسی کنید و در صورت نیاز از نحوه اتصال کابل ها عکس بگیرید تا در هنگام نصب مجدد دچار مشکل و سردرگمی نشوید. وانت تلفنی فرحزاد

حمل و نقل کالاها در سراسر شهر معمولا توسط کامیون صورت می گیرد. باربری و اتوبار عدل شعبه فرحزاد تمام مسیرهای سطح شهر تهران و مسیرهای تهران به شهرستان را بلد می باشد و برای حمل اثاث شما بهترین مسیر، ایمن ترین راه و سریعترین جاده را انتخاب می کنند. باربری و اتوبار فرحزاد

باربری و اتوبار فرحزاد همواره به فکر منافع مشتریان خود است برای همین تمام سعی خود را در کم کردن هزینه های باربری و محدود کردن خسارات ناشی از جابه جایی می کند. شما عزیزان می توانید برای مشاهده نرخ باربری بر روی لیست قیمت کلیک کنید.

در تعیین نرخ باربری چندین عامل دخالت دارند که از میان آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. نوع وسیله نقلیه که براساس حجم بار و فصل جابه جایی انتخاب می شود.

2.مسافت طی شده از مبدا تا مقصد بسته به حمل و نقل درون شهری یا برون شهری.

3. سرعت جابه جایی و مدت زمانی که شما مدنظر دارید که جابه جا شوید.

شماره تماس باربری و اتوبار فرحزاد : 44859280

امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
213
309
841
2574
8279
10519
45400
آدرس:
تهران- اتوبار عدل
شماره های تماس:
9211 4485 21 98+
9280 4485 21 98+
8128 4435 21 98+
8378 4430 21 98+
9205 4480 21 98+
1045 4481 21 98+