امروز:
سه شنبه - ۳ بهمن - ۱۳۹۶
ساعت :

باربری و اتوبار امیریه

باربری و اتوبار عدل ناحیه 11 شعبه امیریه

باربری امیریه | باربری تهران به شهرستان | باربری پیشتاز

باربری و اتوبار عدل مفتخر است که در خدمت همشهریان ساکن منطقه امیریه است.

باربری امیریه به صورت 24 ساعته و آنلاین آماده ارائه خدمات به همشهریان تهرانی ساکن منطقه امیریه است. باربری امیریه در تمام روزهای هفته حتی روزهای جمعه آماده ارائه خدمات می باشد.

برنامه ریزی در باربری و اتوبار امیریه :


اثاث کشی یکی از کارهای سختی است که اغلب افراد و خانواده ها وقتی اسم اثاث کشی به میان می آید یاد استرس و خسارات وارد شده در زمان جابه جایی می افتدند. باربری و اتوبار امیریه بار توصیه می کند که حتما قبل از شروع به اثاث کشی با مراجعه به باربری و اتوبار امیریه و با کمک مشاوران باربری یک برنامه ریزی دقیق و کارآمد داشته باشید.

اگر بدانید چگونه اثاث کشی کنید و چگونه به این کار خاتمه دهید، می توانید این کار سخت را به یک کار آسان برای خود تبدیل کنید.
نکاتی که در زمان اثاث کشی باید به آن توجه بسیاری شود این است که از کارتن های چند لایه برای بسته بندی استفاده شود و وسایل مشابه را با هم دسته بندی کنید.

 

باربری و اتوبار عدل - بیمه بار

نکته مهم دیگر در حمل و نقل بار، بیمه نمودن بار و اثاث منزل است. در صورتی که شرکت باربری بار و اثاث منزل شما را بیمه نماید، حتی در صورت آسیب دیدن بار، شرکت بیمه هزینه خسارت وارد شده را پرداخت می نماید. بدین منظور باربری و اتوبار عدل در منطقه امیریه تهران با بیمه نمودن بار و اثاث منزل مشتریان خود، به آنها این اطمینان را می دهد که نگران اسیب دیدن اثاث خود نباشند.

دیگر نگران بلند کردن اثاثیه های سنگین نباشید اگر شما نیاز به حرکت اقلام سنگین دارید می توانید از کارکنان ما کمک بخواهید. کارکنان توانا و آموزش دیده ما در کوتاه ترین زمان ممکن و در نهایت سلامت کالاها را برای شما جابجا می کنند.

این باربری خدمات تخلیه بار و چینش لوازم در محل جدید را نیز ارائه کرده است. در زمان هایی که به دلیل خستگی نمی توانید کار تخلیه بار و چینش لوازم را انجام دهید با خیالی آسوده منتظر بمانید تا کارکنان ما در کوتاه ترین زمان ممکن و در نهایت دقت و سلیقه این کار را برای شما انجام دهند. باربری و اتوبار امیریه

باربری و اتوبار امیریه به شما توصیه می کندقبل از جابجایی لوازم الکتریکی و صوتی-تصویری اتصالات مربوط به آنها را بررسی کنید و نحوه اتصال کابل ها را بخاطر بسپارید تا در هنگام نصب در محل جدید دچار مشکل نشوید. باربری و اتوبار امیریه نامی آشنا در عرصه باربری

ویژگی هایی که باربری و اتوبار امیریه را از سایر باربری ها متمایز می کند عبارتند از:

1. قیمت شفاف از پیش تعیین شده بدون هزینه لغو

2. تحویل لوازم به چند آدرس بدون هزینه اضافی

3. حداکثر پوشش بیمه

4. رانندگان حرفه ای آموزش دیده

 کار را به دست کاردان بسپارید باربری و اتوبار امیریه

شماره تماس شرکت باربری و اتوبار عدل شعبه امیریه: 02144859280

مطلبی در این مجموعه منتشر نشده است. در صورتی که زیر مجموعه ها در این صفحه نمایش داده شود ممکن است مطالبی در زیر مجموعه ها جهت منتشر وجود داشته باشد.

امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
215
309
843
2574
8281
10519
45402
آدرس:
تهران- اتوبار عدل
شماره های تماس:
9211 4485 21 98+
9280 4485 21 98+
8128 4435 21 98+
8378 4430 21 98+
9205 4480 21 98+
1045 4481 21 98+