امروز:
سه شنبه - ۳ بهمن - ۱۳۹۶
ساعت :

باربری و اتوبار نیاوران

باربری و اتوبار عدل شعبه نیاوران

باربری نیاوران | اتوبار نیاوران | وانت تلفنی نیاوران

باربری و اتوبار نیاوران به منظور تسهیل کارهای اثاث کشی برای همشهریان ساکن نیاوران تاسیس گشته است. باربری و اتوبار نیاوران خدمات خود را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته حتی ایام تعطیل ارائه می کند. شما همشهریان گرامی می توانید در هر ساعت از شبانه روز که نیاز فوری به خدمات باربری داتید با ما تماس بگیرید. کارکنان مجرب باربری نیاوران با تماس شما در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات درب منزل شما حضور پیدا می کنند.

باربری و اتوبار نیاوران سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است. با استفاده از این سرویس باربری و اتوبار نیاوران می توانید بارهای خرده ریز خود را با صرف هزینه کمتری جابه جا کنید. ماشین های باربری و اتوبار نیاوران مسقف و موکت کاری شده می باشد. 

از آنجاییی که باربری و اتوبار نیاوران خود را در مقابل قانون و همشهریان مسئول می داند لذا اقدام به بیمه نومدن اثاثیه ها قبل از بار زدن آنها می نماید. با این کار باربری نیاوران اگر در هنگام جابه جایی لوازم شما دچار خسارت شد می توانید هزینه آن را از بیمه پس بگیرید.

خدمات باربری نیاوران توسط اتحادیه باربری تایید و به رسمیت شناخته شده است. باربری و اتوبار نیاوران هزینه باربری را براساس نرخ مصوب شده توسط اتحادیه حساب می کند.

قابل توجه آقایان متاهل :

آیا از دست گله و شکایت همسرتان به تنگ آمدید، آیا نگران راضی نگهداشتن او هستید آیا اسباب کشی منزل برای شما یک معضل شده با ما تماس بگیرید . ما راهی برای کم کردن گله و شکایت خانم ها هستیم. برای خود یک روز همراه با آرامش و آسودگی و برای همسر خود یک لبخند رضایت را به ارمغان بیاورید. باربری و اتوبار نیاوران دلیلی برای آسودگی خیال شماست.

باربری و اتوبار نیاوران به شما توصیه می کند که قبل از جابه جایی لوازم صوتی-تصویری و الکترونیکی اتصالات کابلهای مربوطه را بررسی کرده و در صورت نیاز از آنها عکس بگیرید تا هنگام نصب مجدد این لوازم دچار دردسر و مشکل نشوید. باربری و اتوبار نیاوران

باربری و اتوبار نیاوران با توجه به شرایط زندگی افراد و مشغله های کاری که بسیاری از خانواده ها با آن روبه رو هستند یک ویژگی خاص به باربری نیاوران اضافه کرده است و آن بسته بندی لوازم منزل می باشد. یکی از دلایل مهم در بسته بندی و سلامت اجناس نوع، جنس و مقاوت کارتن های استفاده شده برای بسته بندی است.  باربری و اتوبار نیاوران برای بسته بندی ایمن و محکم وسایل شما از کارتون های 5 لایه و محکم و همچنین کارتون های مخصوص بسته بندی لباس- کارتون های رگالدار- استفاده می کند.

ما همیشه یک راه حل داریم:

آیا لوازم شما شامل اثاثیه های سنگین و شکننده،کالاهای پزشکی، حساس به دما و یا حیوانات خانگی هستن که نیاز به مراقبت بیشتری دارند؟ نگران نباشید باربری و اتوبار نیاوران همواره خدمات باربری و راه حل های مناسبی را برای اینگونه موارد در نظر گرفته است.

 شماره تماس باربری و اتوبار نیاوران: 44358128

باربری و اتوبار نیاوران

باربری نیاوران | وانت تلفنی نیاوران | نرخ باربری

برخی از افراد در طول زندگی هیچگاه جابجا نمی شوند. برخی دیگر اما برای یافتن شغل، خانه، محیط و یا آب و هوای بهتر بارها جابجا می شوند. این جابجایی و تغییر محیط می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد اما قبل از آن باید برای جابجایی آماه شد. کارهایی از قبیل جمع آوری و بسته بندی لوازم که باید صورت گیرد طاقت فرسا و زمانگیر است. باربری و اتوبار نیاوران برای تسهیل کارهای اثاث کشی برای ساکنین این منطقه تاسیس شده است. باربری و اتوبار نیاوران

باربری و اتوبار نیاوران همواره به دنبال از بین بردن خطرات، اشتباهات گران قیمت و مهمتر از همه تاخیر در اثاث کشی است. این باربری پایین ترین و مقرون به صرفه ترین نرخ های موجود در بازار را بدست آورده که برای مشتریان این باربری بسیار مفید است. باربری و اتوبار نیاوران نامی آشنا در عرصه باربری

باربری نیاوران متعهد به ارائه خدمات باکیفیت و مدرن با راه حل های نوآورانه است. دفاتر این باربری از لحاظ استراتژیکی در سراسر تهران قرار دارد تا اثاث کشی را برای ساکنین تمام مناطق آسان کنند. باربری و اتوبار نیاوران

امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
175
309
803
2574
8241
10519
45362
آدرس:
تهران- اتوبار عدل
شماره های تماس:
9211 4485 21 98+
9280 4485 21 98+
8128 4435 21 98+
8378 4430 21 98+
9205 4480 21 98+
1045 4481 21 98+