امروز:
یکشنبه - ۱ بهمن - ۱۳۹۶
ساعت :

باربری و اتوبار نارمک

باربری و اتوبار عدل شعبه نارمک

باربری نارمک | اتوبار نارمک | وانت تلفنی نارمک

باربری و اتوبار نارمک با سالها تجربه در زمینه باربری مفتخر به ارائه خدمات به ساکنین منطقه نارمک می باشد. باربری نارمک به منظور تسهیل کارهای اثاث کشی برای همشهریان عزیز ساکن نارمک تاسیس شده است. باربری و اتوبار نارمک در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

باربری و اتوبار نارمک سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما مهیا کرده است. شما می توانید با استفاده از وانت تلفنی باربری و اتوبار نارمک بارهای خرده ریز خود را با هزینه کمتری جابه جا کنید.

قبل از بار زدن باید اثاثیه های خود را بسته بندی کنید. در صورت تمایل شما کارکنان مجرب باربری و اتوبار نارمک بسته بندی اثاثیه های شما را به بهترین روش ممکن انجام می دهند. یکی از دلایل مهم در سلامت و ایمنی کالاها نوع، جنس و مقاومت کارتون استفاده شده برای بسته بندی است. در هنگام بسته بندی رعایت چند نکته برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به اثاثیه ها لازم و ضروری است:

1. انتخاب جعبه محکم و مناسب: برای جلوگیری از خراب شدن کارتون باید از کارتونهای محکم و 5 لایه استفاده شود.

2. استفاده بهینه از فضای کارتون: اگر بیشتر از ظرفیت کارتون و یا حتی کمتر از آن وسیله بچینیم سبب وارد شدن خسارت به اثاثیه ها می شود.

3. استفاده از نوارچسب: برای بستن درب کارتون و جلوگیری از بیرون ریختن لوازم استفاده از نوارچسب ضروری است.

باربری نارمک با بهره مند بودن از کادری کاری، توانا، مجرب و متعهد به کار در تلاش است تا خدمات باربری را با کیفیت بهتر و بالاتری ارائه کند. اتوبار نارمک به منظور تسهیل کارهای اثاث کشی برای همشهریان ساکن تهران و سایر شهرستان ها تاسیس شده است. 

وانت تلفنی نارمک برای جلوگیری از وارد شدن خسارت و ضرر و زیان به لوازم شما قبل از بار زدن تمامی اثاثیه ها را به صورت رایگان بیمه می کند. در این صورت می توانید خسارت های وارده حین جابه جایی را از بیمه پس بگیرید.

باربری و اتوبار نارمک لوازم کوچک و بزرگ شما را به مقصد برده و در آنجا خدمات تخلیه بار را نیز برای شما انجام می دهد. گاهی بعد از جابه جایی به دلیل خستگی ناشی از راه و یا جابه جایی به کسی نیاز دارید تا بارها را برایتان خالی کند. نگران نباشید باربری و اتوبار نارمک همواره به فکر راحتی حال مشتریان خود است به همین دلیل خدمات تخلیه بار و چینش لوازم در منزل جدید را نیز برای شما ارائه کرده است.

باربری و اتوبار نارمک تمام هزینه های جابجایی، بسته بندی، تخلیه بار و چینش لوازم را براساس نرخ مصوب شده توسط اتحادیه باربری حساب می کند. برای مشاهده نرخ باربری می توانید بر روی لیست قیمت کلیک کنید. این باربری در روزهای نزدیک به ایام جابجایی ( معمولا در اواخر تابستان ) اقدام به دادن تخفیف های ویژه ای به مشتریان خود می کند.

در تعیین نرخ باربری چندین عامل دخالت دارد از جمله این عوامل می توان به مهم ترین آنها اشاره کرد. اولین عامل نوعوسیله نقلیه است که با توجه به حجم بار انتخاب می شود. دومین عامل مسافت طی شده از مبدا تا مقصد است که با توجه به حمل و نقل درون شهری یا برون شهری متفاوت است. عامل مهم دیگر سرعت جابجایی است که به نوع باربری بستگی دارد باربری پیشتاز هزینه بیشتری نسبت به باربری معمولی دارد. باربری و اتوبار نارمک

ما همیشه یک راه حل داریم:

اگر اثاث شما شامل کالاهای بزرگ، شکننده، کالاهای پزشکی، لوازم حساس به دما و حیوانات خانگی هستن که نیاز به مراقبت بیشتر دارند نگران نباشید. باربری و اتوبار نارمک همواره خدمات باربری و راه حل مناسبی را برای موارد حساس و بحرانی ارائه می کند.

اگر به دنبال باربری ایمن و ارزان هستید ما به شما اتوبار نارمک را پیشنهاد می کنیم. باربری نارمک نامی آشنا در عرصه باربری

 ویژگی های باربری و اتوبار نارمک که این باربری را از دیگر باربری ها متمایز می کند:

1. استفاده از بیمه حمل و نقل

2. بسته بندی کالاها

 3.بهره مند بودن از کارگران مجرب

4. حمل بار بین شهری

5. حمل بار بین استانی

 6.حمل باردفاتر و شرکت ها

 شماره تماس باربری و اتوبار عدل شعبه نارمک: 44358128

 

باربری و اتوبار نارمک

باربری نارمک | باربری ارزان قیمت | بیمه باربری

شما برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به اثاثیه هایتان به بیمه باربری نیاز دارید. باربری و اتوبار نارمک بارهای شما را قبل از جابجایی بیمه می نماید. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که در صورت آسیب دیدن لوازمتان می توانید هزینه ها را از بیمه پس بگیرید. باربری و اتوبار نارمک

خدمات باربری و اتوبار نارمک طیف گسترده ای دارد. این باربری دارای کامیون های کوچک، متوسط و بزرگی است که برای حمل و نقل بارها و وسایل مختلف بکار می آیند. کارکنان باربری نارمک با تمام قوانین و مقررات مربوط به باربری آشنایی دارند و آماده ارائه خدمات حرفه ای و دوستانه به شما هستند. باربری و اتوبار نارمک

باربری و اتوبار نارمک لوازم شرکت های تجاری را در هر کجا و با هر شرایطی باشد همانطور که برای شما و شرکت شما مناسب است حمل و جابجا می کند. باربری و اتوبار نارمک راه حل های جامعی را به شما پیشنهاد می دهد و با بهینه سازی خدمات حمل و نقل صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های باربری ارائه می دهد. باربری و اتوبار نارمک همواره به دنبال از بین بردن خطرات، اشتباهات گران قیمت و مهمتر از همه تاخیر در اثاث کشی است. باربری و اتوبار نارمک

امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
11
265
2574
2574
7449
10519
44570
آدرس:
تهران- اتوبار عدل
شماره های تماس:
9211 4485 21 98+
9280 4485 21 98+
8128 4435 21 98+
8378 4430 21 98+
9205 4480 21 98+
1045 4481 21 98+