امروز:
سه شنبه - ۳ بهمن - ۱۳۹۶
ساعت :

باربری و اتوبار محمودیه

باربری و اتوبار عدل شعبه محمودیه

باربری محمودیه | اتوبار محمودیه | وانت تلفنی محمودیه

بعضی افراد تمام زندگی خود را در یک مکان زندگی می کنند. بعضی دیگر در طول زندگی خود چندین بار به دلایل مختلف از جمله شغل بهتر، خانه، جامعه و یا حتی آب و هوای بهتر جابه جا می شوند. حرکت به مکان جدید همواره چالش برانگیز است. 

قبل از جابجایی باید کامیون اجاره کنید. در این باره دو مورد را باید در نظر داشته باشید اول اگر حمل و نقل شما برون شهری است باید فضای مورد نیاز خود را دقیق محاسبه کنید تا در یک بار براحتی جابجا شوید. دوم باید شرکت باربری را انتخاب کنید خدمات با کیفیت با هزینه های پایین ارائه کند. باربری و اتوبار محمودیه 

باربری محمودیه به منظور تسهیل کارهای اثاث کشی و جابه جایی برای همشهریان ساکن منطقه محمودیه دایر گشته است. باربری و اتوبار محودیه با دارا بودن تجهیزات بروز باربری آماده حمل بار در تهران و از تهران به سایر شهرستان ها می باشد. 

اتوبار محمودیه دارای کادری مجرب و متعهد به کار است که کارهای:

 بسته بندی، بار زدن، تخلیه بار و چینش لوازم 

را برای شما به درست ترین روش ممکن انجام می دهند.

باربری و اتوبار محمودیه خود را در مقابل همشهریان مسئول می داند لذا قبل از بار زدن اثاثیه ها آنها رابه صورت رایگان بیمه می نماید تا در صورت صدمه دیدن اسباب و اثاث در هنگام جابه جایی بتوانبد خسارت خود را از بیمه پس بگیرید.

خدمات شبانه روزی باربری محمودیه:

باربری و اتوبار محمودیه خدمات خود را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل ارائه می کند. شما عزیزان می توانید هر زمان که نیاز فوری به خدمات باربری داشتید با باربری و اتوبار محمودیه تماس بگیرید. کارکنان متعهد به کار ما با تماس شما در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور پیدا می کنند.

 خدمات تخلیه بار:

باربری و اتوبار محمودیه خدمات تخلیه بار و چینش لوازم را نیز برای شما فراهم کرده است. در زمانهایی که اثاث کشی به شهر دیگری است به دلیل خستگی ناشی از راه و جابجایی شما به کمک افرادی نیاز دارید تا بارها را برایتان خالی کنند. شما می توانید با خیالی آسوده منتظر بمانید تا کارکنان باربری و اتوبار محمودیه در کوتاه ترین زمان ممکن و در نهایت دقت بارها را برایتان خالی کنند. باربری و اتوبار محمودیه

شماره تماس باربری و اتوبار عدل شعبه محمودیه: 44358128

 

باربری و اتوبار محمودیه

باربری و اتوبار محمودیه

باربری و اتوبار محمودیه

باربری محمودیه | نرخ باربری | باربری ارزان قیمت

باربری و اتوبار محمودیه هزینه های باربری را براساس نرخ مصوب شده توسط اتحادیه باربری حساب می کند در تعیین نرخ باربری چندین عامل دخالت دارند در اینجا به برخی از موارد مهم می پردازیم:

1. نوع وسیله نقلیه که براساس حجم بار و فصل جابجایی انتخاب می شود هزینه های باربری را تحت تاثیر قرار می دهد.

2. مسافت طی شده از مبدا تا مقصد که حمل و نقل درون شهری یا برون شهری مقدار آن را تعیین میکند نیز بر هزینه باربری تاثیر دارد.

3. سرعت جابجایی که وابسته به نوع باربری است که دو نوع است باربری پیشتاز یا باربری معمولی.

 حمل و نقل کالا در سطح شهر معمولا با کامیون صورت می گیرد. باربری و اتوبار محمودیه تمامی مسیرهای سطح شهر تهران و از تهران به شهرستان را می داند و برای حمل بار شما بهترین مسر، کوتاه ترین راه و ایمن ترین جاده را انتخاب می کند تا بارهای شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و در نهایت دقت و سلامت به مقصد برساند. باربری و اتوبار محمودیه

امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
160
309
788
2574
8226
10519
45347
آدرس:
تهران- اتوبار عدل
شماره های تماس:
9211 4485 21 98+
9280 4485 21 98+
8128 4435 21 98+
8378 4430 21 98+
9205 4480 21 98+
1045 4481 21 98+