امروز:
سه شنبه - ۳ بهمن - ۱۳۹۶
ساعت :

باربری و اتوبار سیدخندان

باربری و اتوبار سیدخندان

باربری سیدخندان | اتوبار سیدخندان | وانت تلفنی سیدخندان

باربری و اتوبار سیدخندان با سالها تجربه در عرصه باربری آماده ارائه خدمات باربری به ساکنین منطقه سیدخندان می باشد. باربری سیدخندان با تجهیزات بروزی که در اختیار دارد آماده حمل بار از تهران به سایر شهرستان ها می باشد. 

شاید برای شما هم پیش بیاید که نیاز فوری و بدون معطلی به خدمات باربری داشته باشید. باربری سیدخندان از این موضوع کاملا آگاه است به همین دلیل خدمات خود را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل ارائه کرده است.

باربری سیدخندان سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است. وانت تلفنی سیدخندان بارهای اندک شما را با هزینه کمتری جابه جا می کند. وانت تلفنی سیدخندان

باربری و اتوبار سیدخندان دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد. باربری سیدخندان برای ارائه خدمات قوانین اتحادیه را در نظر می گیرد. هزینه باربری با توجه نرخ کرایه مصوب شده توسط اتحادیه حساب می شود. شما عزیزان می توانید برای اطلاع یافتن از هزینه های باربری بر روی  لیست قیمت کلیک کنید.

در تعیین نرخ باربری عوامل مختلفی تاثیر دارند که از میان آنها می توان به مهمترین عوامل اشاره کرد:

- نوع وسیله نقلیه که با توجه به حجم بار مشخص می شود.

- مسافت طی شده از مبدا تا مقصد با توجه به حمل و نقل بین شهری یا برون شهری.

- سرعت جابجایی که نوع باربری (باربری پیشتاز یا باربری معمولی) آن را مشخص می کند.

شما می توانید با انتخاب  اتوبار سیدخندان امنیت، سهولت در انجام کارها و سلامت کالاهایتان را تجربه کنید.

باربری سید خندان دارای وسایل نقلیه متنوعی می باشد که با توجه به حجم بار وسیله مورد نیازتان را فراهم می کند. ماشین های باربری سیدخندان مسقف و موکت کاری شده می باشد. از آنجایی که باربری و اتوبار سیدخندان به حفظ محیط زیست اهمیت زیادی می دهد لذا تمام سعی خود را نموده تا از ماشین هایی استفاده کند که آلودگی کمتری را ایجاد می کنند. 

ما همواره یک راه حل داریم:

آیا لوازم شما شامل کالاهای سنگین و شکننده، کالاهای پزشکی، حساس به دما و یا حیوانات خانگی هستند که نیاز به مراقبت بیشتری دارند؟ نگران نباشید باربری و اتوبار سیدخندان همواره خدمات باربری و راه حل های مناسبی را برای اینگونه مواقع در نظر گرفته است.

باربری و اتوبار سیدخندان به شما توصیه می کند قبل از جابه جایی لوازم الکترونیکی وصوتی-تصویری اتصالات آنها را حتما بررسی کنید و در صورت نیاز از نحوه اتصال کابلها عکس بگیرید تا در هنگام نصب مجدد دچار مشکل نشوید. بابری و اتوبار سیدخندان نامی آشنا در عرصه باربری

باربری و اتوبار سیدخندان به شما توصیه می کند در روزهای نزدیک به جابجایی از خرید مواد غذایی و خوراکی به مقدار زیاد جلوگیری کنید. در صورتی که ناگزیر به انجام این کار شدید حتما این مسئله را به کارکنان ما اطلاع دهید تا از کارتونهای مخصوص بسته بندی مواد غذایی استفاده کنند. این کارتونها از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری می کنند.

باربری و اتوبار سیدخندان همراه همیشگی شما

شماره تماس باربری و اتوبار عدل شعبه سیدخندان: 44358128

 

باربری و اتوبار سیدخندان

باربری سیدخندان | باربری ارزان قیمت | نرخ باربری

بسیاری از مردم به دنبال یافتن خانه، محیط، شغل و یا آب و هوای بهتر بارها جابجا می شوند. این جابجایی و نقل مکان می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد اما قبل از آن کارهایی برای انجام دادن وجد دارد که می تواند برای شما خسته کننده و زمانگیر باشد. باربری و اتوبار سیدخندان جهت انجام کارهای اثاث کشی و تسهیل آن برای همشهریان ساکن این منطقه تاسیس شده است. این باربری از صفر تا صد کارهای جابجایی را برای شما انجام می دهد. باربری و اتوبار سیدخندان

خدمات باربری و اتوبار سیدخندان طیف گسترده ای دارد. این باربری دارای کامیون های کوچک، متوسط و بزرگی است که برای حمل و نقل بارها و وسایل مختلف بکار می آیند. کارکنان ما با تمام قوانین و مقررات مربوط به باربری آشنایی دارند و آماده ارائه خدمات حرفه ای و دوستانه به شما هستند. باربری و اتوبار سیدخندان

ویژگی هایی که باربری و اتوبار سیدخندان را از سایر باربری ها متمایز می کند:

- قیمت شفاف از پیش تعیین شده

- بدون هزینه لغو

- تحویل لوازم به چند آدرس بدون هزینه اضافی

- حداکثر پوشش بیمه

- رانندگان حرفه ای آموزش دیده

امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
166
309
794
2574
8232
10519
45353
آدرس:
تهران- اتوبار عدل
شماره های تماس:
9211 4485 21 98+
9280 4485 21 98+
8128 4435 21 98+
8378 4430 21 98+
9205 4480 21 98+
1045 4481 21 98+