امروز:
سه شنبه - ۳ بهمن - ۱۳۹۶
ساعت :

باربری و اتوبار زعفرانیه

باربری و اتوبار عدل شعبه زعفرانیه

باربری زعفرانیه | اتوبار زعفرانیه | باربری ارزان

باربری و اتوبار زعفرانیه آماده خدمت رسانی به ساکنین منطقه زعفرانیه به صورت شبانه روزی می باشد. باربری و اتوبار زعفرانیه با خدمات بروزی که در اختیار دارد آماده حمل بار از تهران به شهرستان و در کلان شهر تهران می باشد.

برای اجاره کامیون دو نکته را در نظر بگیرید. اول از همه حجم بارهایتان را محاسبه کنید تا متناسب با آنها کامیون اجاره کنید و بتوانید طی یک مرحله به راحتی جابجا شوید. نکته دوم شرکت باربری است که از آن کامیون اجاره می کنید. دقت داشته باشید که باربری را انتخاب کنید که در کنار خدمات با کیفیت هزینه های پایین و منصفانه ای داشته باشد.

باربری زعفرانیه همواره خود را در مقابل مشتریان خود مسئول می داند برای همین تمام اثاثیه ها را قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می نماید. اگر در حین جابه جایی لوازم شما صدمه دید و متحملل ضرر شدید می توانید خسارت خود را از بیمه پس بگیرید.

کادر کاری باربری و اتوبار زعفرانیه متشکل از خانم ها و آقایان باتجربه و آموزش دیده ای می باشد که شما را در تمام مراحل اثاث کشی کمک می کنند. شما می توانید تعداد افرادی را که برای کمک نیاز دارید انتخاب کنید. معمولا خانم ها کار بسته بندی و آقایان کار جابجایی را بهتر انجام می دهند. باربری و اتوبار زعفرانیه

 در صورت تمایل شما کارکنان ما کار بسته بندی را برای شما انجام می دهند اما در صورتی که مایل باشید که خودتان کار بسته بندی لوازم را انجام دهید رعایت نکات و جزئیاتی ضروری است تا لوازم دچار آسیب نشود: اول اینکه برای بسته بندی از کارتونهای مناسب استفاده کنید کارتون باید محکم باشد تا در هنگام جابه جایی پاره نشود. مورد بعدی اینکه باید متناسب با ظرفیت کارتون در آن وسایل قرار دارد نه بیشتر از ظرفیت و نه کمتر از ظرفیت کارتون هر کدام از این دو مورد به نحوی موجب صدمه دیدن لوازم می شوند. در آخر برای ثابت کردن کارتون باید از نوارچسب استفاده کرده و بالا و پایین جعبه را با آن ببندید. 

باربری و اتوبار زعفرانیه نرخ باربری را براساس نرخ مصوب توسط اتحادیه حساب می کند. از عواملی که بر هزینه باربری تاثیر می گذارند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. نوع سرویس: با توجه به حجم بار و فصل جابه جایی وسیله نقلیه متناسب با این شرایط انتخاب می شود. نوع سرویس انتخابی شما بر روی هزینه های باربری موثر است.

2. مسافت تا مقصد: بسته به اینکه آیا می خواهید حمل و نقل برون شهری باشد یا درون شهری و اینکه مسافت ار مبدا تا مقصد چقدر است می تواندبر روی قیمت باربری اثر بگذارد.

3. سرعت جابه جایی: گاهی پیش می آید که شما زمان محدودی برای جابه جایی دارید و می خواهید با سرعت هرچه بیشتر جابه جا شوید این مسئله هزینه های باربری را تغییر می دهد.

شماره تماس باربری و اتوبار عدل شعبه زعفرانیه: 44358128 

 

باربری و اتوبار زعفرانیه

باربری و اتوبار زعفرانیه

باربری زعفرانیه | وانت تلفنی زعفرانیه | نرخ باربری

برخی از افراد در طول زندگی هیچگاه جابجا نمی شوند برخی دیگر اما برای یافتن شغل، خانه، محیط و یا حتی آب و هوای بهتر بارها جابجا می شوند. این تغییر مکان و نقل مکان  می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد. اما قبل از آن کارهایی انجام داد تا برای اثاث کشی آماده شوید. این کارها می تواند برای شما خسته کننده و طاقت فرسا باشد. باربری و اتوبار زعفرانیه برای تسهیل کارهای باربری برای ساکنین منطقه زعفرانیه تاسیس شده است. باربری و اتوبار زعفرانیه

باربری و اتوبار زعفرانیه اطمینان کامل جهت سلامت کالاها و مواد غذایی را به شما می دهد. این باربری به شما توصیه می کند در روزهای نزدیک به جابجایی از خرید مواد غذایی به مقدار زیاد خودداری کنید و در صورتی که مجبور به خرید بودید حتما به کارکنان این باربری اطلاع دهید تا از کارتون های مخصوص بسته بندی مواد غذایی استفاده کنند. این جعبه ها از فاسد شدن مواد خوراکی جلوگیری می کنند. باربری و اتوبار زعفرانیه

حمل و نقل کالا در سراسر شهر معمولا با کامیون صورت می گیرد. باربری و اتوبار زعفرانیه تمام مسیرهای سطح شهر تهران و از تهران به شهرستان ها را به خوبی می داند و برای حمل کالاهای شما بهترین مسیر، سریعترین راه و ایمن ترین جاده را انتخاب می کند. باربری و اتوبار زعفرانیه

امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
246
309
874
2574
8312
10519
45433
آدرس:
تهران- اتوبار عدل
شماره های تماس:
9211 4485 21 98+
9280 4485 21 98+
8128 4435 21 98+
8378 4430 21 98+
9205 4480 21 98+
1045 4481 21 98+