امروز:
سه شنبه - ۳ بهمن - ۱۳۹۶
ساعت :

باربری و اتوبار جنت آباد

باربری و اتوبار عدل شعبه جنت آباد

باربری جنت آباد | وانت تلفنی جنت آباد | باربری ارزان

باربری و اتوبار جنت آباد آماده ارائه خدمات باربری به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته به ساکنین منطقه جنت آباد می باشد. باربری جنت آباد به منظور تسهیل اثاث کشی و جابه جایی برای ساکنین این منطقه تاسیس گشته است. خدمات باربری توسط اتحادیه تایید و به رسمیت شناخته شده است.

خدمات بسته بندی باربری جنت آباد:

در صورت تمایل شما عزیزان کارکنان باربری جنت آباد کار بسته بندی را برای شما انجام  می دهند. در هنگام بسته بندی رعایت چند نکته ضروری است که از این میان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. انتخاب جعبه مناسب: یکی از دلایل مهم در بسته بندی و سلامت اجناس نوع، جنس و مقاومت کارتن های استفاده شده برای بسته بندی است. برای بسته بندی محکم باید از کارتن 5 لایه و همچنین کارتون مخصوص لباس-کارتن رگالدار استفاده کرد.

2. استفاده بهینه از کارتون: برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به اثاثیه باید متناسب با فضای کارتون در آن وسیله چید نه بیشتر و نه کمتر هر کدام از این دو مورد باعث شکستگی و آسیب دیدن لوازم می شود.

3. استفاده از نوارچسب: برای ثابت کردن کارتن باید درب کارتون را با نوارچسب محکم ببندیم که در هنگام جابه جایی لوازم از مارتن بیرون نیاید.

نرخ باربری در باربری جنت آباد:

باربری و اتوبار جنت آباد هزینه باربری را براساس نرخ مصوب شده توسط اتحادیه باربری حساب می کند. چند عامل مهم در تعیین نرخ باربری وجود دارد که از این میان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. نوع سرویس: با توجه به فصل جابه جایی و متناسب با حجم بار وسیله نقلیه مناسب انتخاب می شود.

2. مسافت: بسته به اینکهحمل و نقل درون شهری است یا برون شهری و مسافت از مبدا تا مقصد چقدر است.

3. سرعت: اگر مدت زمان محدودی در نظر داشته باشید و بخواهید هر چه سریعتر جابه جا شوید بر روی هزینه ها تاثیر می گذارد.

 

باربری و اتوبار جنت آباد دارای انواع وسایل نقلیه باربری از وانت بار و نیسان بار تا کامیون های بزرگ می باشد. شما می توانید در هنگام خرید لوازم جدید برای جابه جایی و حمل آنها به منزل با باربری و اتوبار جنت آباد تماس بگیرید. کارکنان مجرب این باربری در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده شما را در نهایت سلامت و ایمنی به محل مورد نظر شما می برند. وانت تلفنی جنت آباد

قبل از جابجایی حجم بار خود را محاسبه کنید و متناسب با آن وسیله نقلیه را انتخاب کنید. زمانیکه باربری به شهرستان است سرویس مورد نیاز خود را طوری انتخاب کنید که با یک بار بارزدن بتوانید به راحتی جابجا شوید. سرویسی را انتخاب کنید که متناسب با بودجه و زمان شما باشد.

باربری و اتوبار جنت آباد متعهد به ارائه خدمات با کیفیت و مدرن با راه حل های نوآورانه است. دفاتر این باربری از لحاظ استراتژیکی در سراسر تهران قرار گرفته است تا اثاث کشی را برای ساکنین تمام مناطق آسان کنند. باربری و اتوبار جنت آباد

شماره تماس باربری و اتوبار جنت آباد: 44358128

 

باربری و اتوبار جنت آباد

باربری و اتوبار جنت آباد

باربری جنت آباد | باربری تهران به شهرستان

باربری و اتوبار جنت آباد برای داشتن اثاث کشی راحت به شما توصیه هایی می کند:

- در روزهای نزدیک به جابجایی از خرید مواد غذایی به مقدار زیاد خودداری کنید. در صورتی که ناگزیر به انجام این کار شدید حتما به کارکنان این باربری اطلاع دهید تا ازجعبه های مخصوص مواد غذایی که از فاسد شدن مواد جلوگیری می کنند استفاده نمایند.

- قبل از جابجایی لوازم اکترونیکی حتما اتصال کابل ها را بررسی کنید و نحوه اتصال آنها را بخاطر بسپارید تا در هنگام نصب در محل جدید دچار مشکل نشوید.

باربری و اتوبار جنت آباد خود را در مقابل قانون و همشهریان مسئول می داند. برای همین اقدام به بیمه نمودن اثاثیه ها قبل از بار زدن آنها می نماید. در این صورت اگر در هنگام جابجایی به اثاثیه های شما آسیبی وارد شد می توانید خسارت خود را از بیمه پس بگیرید. این باربری اطمینان کامل جهت سلامت کالاها را به شما می دهد. باربری و اتوبار جنت آباد

شما برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به اثاثیه هایتان به بیمه باربری نیاز دارید. باربری و اتوبار جنت آباد بارهای شما را قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می نماید. شما ی توانید اطمینان پیدا کنید که در صورت وارد شدن خسارت به لوازمتان می توانید هزینه ها را از بیمه پس بگیرید. باربری و اتوبار جنت آباد 

یکی از کارهای مهم بعد از جابجایی تخلیه بار است. زمانیکه جابجایی به شهرستان است شما به دلیل خستگی ناشی از راه و اثاث کشی به کمک نیاز دارید. نگران نباشید باربری و اتوبار جنت آباد خدمات تخلیه بار و چینش لوازم در محل جدید را برای شما فراهم کرده است. شما می توانید در این مواقع با خیالی آسوده منتظر بمانید تا کارکنان باربری جنت آباد در کوتاه ترین زمان ممکن بارها را برای شما خالی کنند. باربری و اتوبار جنت آباد

ویژگی های باربری و اتوبار جنت آباد:

1. سریع و آسان: آیا به کمک نیاز دارید؟ ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم کافیست با ما تماس بگیرید با یک تماس شما کارکنان ما برای ارائه خدمات به شما آماده هستند.

2. قابل اعتماد: با توجه به نظریات مشتریانی که از سرویس های باربری و اتوبار جنت آباد استفاده کرده اند از خدمات این باربری راضی بوده اند.

3. قیمت عالی: باربری و اتوبار جنت آباد نسبت به سایر شرکت ها که خدمات مشابهی ارائه می دهند قیمت های ارزانتری دارد.

امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
161
309
789
2574
8227
10519
45348
آدرس:
تهران- اتوبار عدل
شماره های تماس:
9211 4485 21 98+
9280 4485 21 98+
8128 4435 21 98+
8378 4430 21 98+
9205 4480 21 98+
1045 4481 21 98+